Telefon: 0 (212) 570 86 52
Anasayfa / Neden KuruTemizle.com
Anasayfa / Bizi Tercih Ettiren 10 Neden ?
Kolay ulaşılan, en basit yol. Çünkü;

Evinizden, işyerinizden bilgisayar olan heryerden kuru temizlemecinize erişebilir ve kolayca siparişinizi verebilirsiniz. Kurutemizle.com belirttiniz adresten kıyafetlerinizi alır, temizler ve tekrar adresinize teslim eder. Başka bir arzunuz?
En kaliteli hizmet. Çünkü;

Kurutemizle.com gerek kullandığı son teknoloji makineler, gerekse profesyonel çalışanları ile kalite çizgisini en yukarıda tutar. İşimizi müşterimizin kapısından alıp, kapısına teslime kadar ki tüm süreci personelin şahsi inisiyatiflerinden çıkarıp, aşama aşama standart prosedürlere bağladık. Personelimize ek eğitimlerini verdik, sistemi test ettik ve 15 yıldır uyguluyoruz.
Zamandan tasarruf ettirir. Çünkü;

Artık yoğun temponuza ek bir iş olan kuru temizlemeye git - gel diye bir sorununuz yok. Bu işinizi halletmek için 2dk. yeter.
Üye ol, siparişini ver ödemeni on-line olarak yap = 2dk.
Paradan tasarruf ettirir. Çünkü;

Böyle bir hizmet pahalı olsa gerek, diye mi ? düşünüyorsunuz. Yanıldınız! Kurutemizle.com size arka sokağınızdaki kuru temizlemecinizden bile daha uygun fiyatlar sunuyor.
Ücretsiz teslimat. Çünkü;

Evet sadece temizlenecek ürün birim fiyatı kadar ödeyeceksiniz. Adrese servis 29.90 TL üzeri siparişlernizde bedava.
Kolay ödeme. Çünkü;

İster kredi kartınızla on-line, ister kapınızda kredi kartınızla veya nakit ödeyin. Hem kolay hem güvenli. Daha detaylı bilgi için ödeme yöntemleri.
ViP servis. Çünkü;

Aylık kuru temizleme ihtiyacınız 200.00 TL ve üstü ise size çok özel bir tekliflerimiz var. Lütfen müşteri hizmetleri ile görüşün.
Sizi dinler, bilgilendirir. Çünkü;

Kurutemizle.com iyi bir dinleyicidir. Temizlik konusunda sorunlarınıza çözüm bulur ve sizi bilgilendirir. Her ürünün temizlemesinin nasıl yapıldığını sitemizde size anlatıyor ve uyguluyoruz.
Memnuniyet garantisi. Çünkü;

Kurutemizle.com size memnuniyet garantisi verir.
Rahatlığından bahsetmişmiydik ? Çünkü;

Son olarak, şimdi şöyle bir düşünün; 2-3 dakikanızı ayırıp üye oldunuz, siparişinizi verdiniz, ödemenizi yaptınız; arkanıza yaslanıp kahvenizi soğumadan içmeye devam edebilirsiniz. Artık geri kalan tüm işleri sizin için biz hallediyoruz. Daha önce hangi hizmet alımınızda bu kadar rahat ve huzurlu hissettiniz ?
adds